REFLEXNÁ TERAPIA

Posted on by

Celostná reflexná terapia.

Reflexná terapia, prírodná liečba

Reflexná terapia – bezpečná a účinná liečba v súlade s prírodou.

Odstránenie príčiny problému.

Reflexná terapia, – reflexológia, – je spôsob diagnostiky a liečby zdravotných ťažkostí prostredníctvom stimulácie alebo masáže presne určených bodov a oblastí na povrchu ľudského tela. Vychádza z tisícročiami overených skúseností mnohých národov.

Na rozdiel od umelých chemických liekov, nepredstavuje pre organizmus nijakú záťaž, ani ohrozenie. Možno ju s úspechom použiť aj súbežne s inou terapiou, na urýchlenie klasickej liečby, alebo pri dlhotrvajúcich chronických chorobách, kde bežné liečebné metódy neprinášajú žiaduci efekt.

Obnoviť stratené zdravie neznamená len na čas potlačiť bolesť, alebo iné príznaky ochorenia, ale pokiaľ možno, nájsť a odstrániť príčinu.

Reflexná terapia umožňuje šetrne a účinne usmerniť ľudskému telu vlastné samohojivé a regeneračné mechanizmy.  Nemá nijaké známe vedľajšie alebo nežiadúce účinky. Pomáha aj tam, kde je použitie chemických liekov nevhodné, alebo neúčinné. Reflexnú terapiu možno bez obáv kombinovať aj s klasickou liečbou, ktorú vám predpísal lekár.

V Gnostik centre sa snažíme o celostný, holistický prístup.

Klientovi sa pri terapii venujem spravidla dve hodiny.  Nejedná sa iba o masáž reflexných zón alebo bodov.

Zaujíma ma nielen to, čo vás trápi, ale aj vaša životospráva, celkový životný štýl, strava, psychika, úroveň stresu, a či ho viete vhodným spôsobom kompenzovať…

Neriešime len konkrétny problém, pomáhame človeku.

Prečítajte si viac:  Ako pracuje reflexná terapia?