DIAGNOSTIKA

Posted on by
Diagnostika- hladanie príčin ochorenia

Diagnostika, hľadanie príčiny problémov musí prihliadať na fakt, že nič v našom tele nie je oddelené ani izolované od ostatných častí organizmu. Len celostný prístup môže viesť k úspechu.

Pomôžeme vám odhaliť príčinu ochorenia.

Reflexná diagnostika využíva pri hľadaní skrytých či nejasných príčin ochorenia skutočnosť, že choroba alebo poškodenie organizmu sa odráža na zmenenom stave projekčných zón, kam sa príslušné časti tela premietajú.

Ruka, tvár, ucho alebo chodidlá sú citlivým displejom, ktorý verne a presne ukazuje stav nášho tela. Ide o objektívne a reprodukovateľné metódy.

V Gnostik centre okrem diagnostiky reflexných zón používame aj certifikovaný test intolerancie na potraviny, dalej meranie elektrických potenciálov na akupunktúrnych bodoch, (EAV) a Akabaneho test.

Nespoliehame sa však iba na prístroje. Samozrejmosťou je podrobný rozhovor s klientom a uplatnenie diagnostických postupov platných v tradičnej ázijskej medicíne.

Organizmus človeka je celok, preto treba vždy myslieť na pravdu, že v ľudskom tele všetko zo všetkým súvisí. Príčina problému niekedy môže byť iná, než sa na prvý pohlaď zdá.